wpdev-booking - en to be translation catalogue (373 entries)

en: Settings
be: Усталёўкі

en: Buy
be: Купіць

en: Booking
be: Браняванне

en: Add booking
be: Дадаць рэзерв

en: Booking settings customizations
be: Налада рэсурсаў бранявання

en: Insert booking calendar
be: Уставіць Каляндар для бранявання

en: Booking calendar
be: Каляндар бранявання

en: Ok
be: Ок

en: Cancel
be: Адмена

en: Type of booking:
be: Тып бранявання

en: For booking select type of booking resource
be: Выбирети, што Вы жадаеце браняваць

en: Select number of month to show for calendar.
be: Увядзіце колькасць месяцаў паказваных у календары.

en: Show:
be: Паказаць

en: Booking form
be: Форма бранявання

en: Only calendar
be: Толькі каляндар

en: Select what you want to show: booking form or only availability calendar.
be: Абярыце, што Вы жадаеце паказаць:форму бранявання ці адзін каляндар.

en: Info
be: Інфа

en: Dates
be: Даты

en: Wide days view
be: Пашыраны выгляд дат

en: Short days view
be: Скарочаны выгляд дат

en: Actions
be: Функцыі

en: Standard
be: Стандарт

en: Add new booking resource
be: Дадаць новае браняванне

en: Pending
be: Якія чакаюць сцвярджэнні

en: Approve
be: Пацвердзіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Reason of cancellation here
be: Чыннік адмовы

en: %sThere are no reservations.%s Please, press this %s button, when you edit %sposts%s or %spage%s. %sAfter entering booking you can wait for making  reservation by somebody or you can make reservation %shere%s.
be: %sБронирование адсутнічае%s Калі ласка, націсніце %sкнопку, калі Вы рэдагуеце %sпост%s ці %sстраницу%s. %sПосле даданні брані пачакайце, калі хтосьці зробіць браняванне ці Вы самі можаце дадаць бронь %sздесь%s.

en: Approved
be: Пацверджана

en: Features
be: Магчымасці

en: Emails
be: Емейл

en: Filters
be: Фільтры

en: Buy now
be: Купіць цяпер

en: Admin email
be: Адміністрацыйны емейл

en: Type default %sadmin email%s for checking reservations
be: Увядзіце %s еў. почу адміністратара%s  для праверкі бранявання

en: Copyright notice
be: Капірайт

en:  Turn On/Off copyright %s notice at footer of site view.
be: Уключыць/Выключыць %s капірайт унізе сайта

en: Calendar skin
be: Стыль календара

en: Select the skin of booking calendar
be: Віберите стыль для календара

en: month(s)
be: месяц(ы)

en: year(s)
be: год(а)

en: Start Day of week
be: Дзень пачатку тыдня

en: Sunday
be: Нядзеля

en: Monday
be: Панядзелак

en: Wednesday
be: Асяроддзе

en: Thursday
be: Чацвер

en: Friday
be: Пятніца

en: Saturday
be: Субота

en: Select your start day of the week
be: Абярыце дзень пачатку тыдня

en: Multiple days selection
be: Вылучэнне некалькіх дзён

en:  Check, if you want have multiple days selection at calendar.
be: Абярыце, калі Вы жадаеце выбіраць некалькі дзён у календары

en: Show settings of unavailable days of week
be: Паказаць усталёўкі па недаступных длянм тыдні

en: Unavailable days
be: Недаступныя дні

en:  Check unavailable days for your visitors.
be: Вылучыце дні, якія стануць недаступнымі

en: at booking form
be: у форме бранявання

en:  Check, if you want to activate CAPTCHA inside of booking form.
be: Вылучыце, калі жадаеце актываваць CAPTCHA усярэдзіне формы бранявання

en: Show legend
be: Паказаць Легенду

en: at booking calendar
be: у Календары для бранявання

en:  Check, if you want to show legend of dates under booking calendar.
be: Абярыце, калі Вы жадаеце паказаць легенду дзён пад календаром

en: Show settings of thank you message
be: Паказаць уласцівасці паведамлення падзякі

en: New reservation title
be: Новы загаловак бранявання

en: %sshowing after%s booking
be: %s показываеться пасля%s браняванні

en: Type title of new reservation %safter booking has done by user%s
be: Увядзіце загаловак новага бранявання %s пасля таго як браняванне зроблена карыстачом%s

en: Showing title time
be: Час паказу подпісу падзякі

en: %snew reservation%s
be: %sНовое браняванне%s

en: Type in miliseconds count of time for showing new reservation title
be: Увядзіце ў милисекундах час для паказу подпісу падзякі пасля бранявання

en: Date Format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Наладжвальны

en: Dates view
be: Выгляд дат

en: Select default type of dates view at the booking tables
be: Абярыце тып паказу дат па змаўчанні ў табліцы рэзервавання і емейле

en: Information
be: Інфармацыя

en: Version
be: Версія

en: release date
be: дата рэлізу

en: Links
be: Спасылкі

en: developer plugin page
be: старонка распрацоўніка

en: visit
be: наведаць

en: Changelog
be: Змены

en: new features
be: Магчымасці

en: WordPress Extend
be: WordPress пашырэнне

en: wordpress plugin page
be: старонка ўбудоў wordpress-а

en: Author
be: Аўтар

en: Premium Support
be: Премиум падтрымка

en: special plugin customizations
be: адмысловая налада ўбудовы

en: email
be: емейл

en: Show settings of user access level to admin menu
be: Паказаць усталёўкі уровеня доступу карыстача для адміністрацыйнай старонкі

en: access level
be: узровень доступу

en: Select user access level for this administration page
be: Абярыце ўзровень доступу карыстача для адміністрацыйнай старонкі

en: Delete booking data
be: Выдаленне дадзеных па браняванні

en: when plugin deactivated
be: калі ўбудова дэактываваны

en:  Check, if you want delete booking data during uninstalling plugin.
be: Праверце, калі Вы жадаеце выдаліць дадзеныя па браняванні пры выдаленні ўбудовы

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Main difference features
be: Асноўныя адрозненні

en: Free
be: Бясплатная

en: Paid
be: Платная

en: Multi booking
be: Мульты браняванне

en: Time
be: Час

en: Form
be: Форма

en: Email
be: Емейл

en: email customization
be: налада емейла

en: Range selection
be: Выбар дыяпазону

en: selection fixed several days
be: Выбар фиксированого колькасці дзён

en: Payment
be: Аплата

en: Season
be: Сезон

en: avalaibility filters
be: фільтры даступнасці

en: Rates cost
be: Рэйты коштаў

en: depends from season
be: У залежнасці ад сезону

en: Cost
be: Кошт

en: free
be: бясплатная

en: start
be: з

en: Purchase
be: Купля

en: This functionality exist at the %sBooking Calendar%s %sHotel Edition%s
be: Гэта функцыянальнасць даступная ў %sBooking Calendar%s %sHotel Edition%s

en: More Information about this Plugin can be found at the
be: Вы можаце больш пазнаць пра гэту ўбудову

en:  - custom wp-plugins and wp-themes development, WordPress solutions
be: - распрацоўка ўбудоў і тым для WordPress

en: Title
be: Загаловак

en: Show
be: Паказаць

en: Booking resource
be: Тып бранявання

en: Footer
be: Ніжняя частка

en: Example: %sMake booking here%s
be: Прыклад: %sРезервируйте тут%s

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
be: %sВажно!!!%s Калі ласка майце на ўвазе, калі каляндар показываеться ў пасце ці на старонцы сумесна з виджетом, то каляндар у виджете не будзе намаляваны

en: Display Booking.
be: Паказаць бронь

en: Booking settings
be: Усталёўкі для бранявання

en: This field is required
be: Гэта поле неабходна

en: Incorrect email field
be: Некоректно ўведзены емейл

en: Please, select reservation date(s) at Calendar.
be: Калі ласка, вылучыце даты для рэзервавання

en: %sPowered by wordpress plugins developed by %s
be: %s  Створана з выкарыстаннем wordpress убудоў распрацаваных %s

en: Booked
be: Забранявана

en: First Name (required)
be: Імя (абавязковае поле)

en: Last Name (required)
be: Прозвішча (абавязковае поле)

en: Email (required)
be: Емейл (абавязковае поле)

en: Phone
be: Тэлефон

en: Details
be: Апісанне

en: Send
be: Адправіць

en: Booking calendar for this booking resource are already at the page
be: Каляндар бранявання для гэтага рэсурсу ўжо існуе на гэтай старонцы

en: New reservation
be: Новае браняванне

en: Your reservation has been approved
be: Ваш рэзерв пацверджаны

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
be: Ваша бронь %sна даты: %sбыла пацверджана. %sСпасибо за карыстанне сэрвісам бранявання.%s

en: Your reservation has been declined
be: Ваша бронь была адхілена

en: Your reservation %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
be: Ваша бронь %sна даты: %s была адхілена.  %sСпасибо за карыстанне сэрвісам бранявання.%s

en: First Name
be: Імя

en: Last Name
be: Прозвішча

en: yes
be: так

en: no
be: не

en: Your entered code is incorrect
be: Ваш уведзены код няправільны

en: Updating...
be: Захаванне...

en: Error during updating exist booking in BD
be: Памылка пры абнаўленні існага бранявання ў БД

en: Error during updating exist booking for deleting dates in BD
be: Памылка пры абнаўленні існага бранявання  БД пры выдаленні дат

en: Error during inserting into BD
be: Памылка пры даданні дадзеных у БД

en: Error during inserting into BD - Dates
be: Памылка пры даданні дадзеных дат у БД

en: Updated successfully
be: Абноўлена паспяхова

en: Error during updating to DB
be: Памылка пры абнаўленні БД

en: Error during deleting dates at DB
be: Памылка пры выдаленні дат з БД

en: Error during deleting reservation at DB
be: Памылка пры выдаленні дадзеных браняванні з БД

en: Deleted
be: Выдалена

en: Visitors
be: Наведвальнікі

en: Children
be: Дзеці

en: Max available items inside of booking resource
be: максімальная колькасць аб'ектаў усярэдзіне рэсурсу бранявання

en: Resource name
be: Імя рэсурсу

en: Add
be: Дадаць

en: Save
be: Захаваць

en: Advanced Settings
be: Пашыраныя налады

en: Availability description
be: Апісанне даступнасць

en: Type your %savailability%s description
be: Увядзіце Ваш надпіс для %sдоступности%s

en: Available:
be: Доступа:

en: Default
be: Па змаўчанні

en: Superior
be: Супериор

en: Presidential Suite
be: Президенский нумар

en: Royal Villa
be: Віла

en: Weekend
be: Выходныя

en: Work days
be: Працоўныя дні

en: High season
be: Высокі сазон

en: Appartment #1
be: Апартаменты №1

en: Appartment #2
be: Апартаменты №2

en: Start time
be: Час пачатку

en: End time
be: Час канчатка

en: Error during updating to DB booking availability of booking resource
be: Памылка пры абнаўленні  БД

en: unavailable
be: Недаступныя дні

en: available
be: даступныя дні

en: Avalaibility booking type
be: Даступны тып для бранявання

en: All days for %s are
be: Усе дні для %s

en: Select %s days below or %sadd new season filter%s
be: Абярыце %s дні ўнізе ці %sдобавьте новы фільтр дат%s

en: Name
be: Імя

en: Seson rates of booking resource
be: Сезонныя змены коштаў

en: Enter season rate(s) (costs diference in %s from standard cost %s or fixed cost) of booking resource %s or %sadd new season filter%s
be: Веедите сезонныя змены коштаў (рознасць кошту ў %s) ад стандартнага кошту %s ці фіксаваны кошт рэсурсу бранявання %s ці %sдобавьте новы фільтр дат%s

en: Rates
be: Рэйты

en: Final cost
be: Фінальны кошт

en: for 1 day
be: за 1 дзень

en: for 1 night
be: за 1 ноч

en: fixed deposit
be: фіксаваны ўнёсак

en: for 1 hour
be: за 1 гадзіна

en: From
be: Ад каго

en: to
be: да

en: days
be: днеи

en: Error during updating to DB booking costs
be: Памылка пры абнаўленні коштаў у БД

en: Cost of each booking type
be: Кошты бранявання

en: Resource Cost
be: Кошт рэсурсу

en: Names of items from resource
be: Імя аб'ектаў з рэсурсу

en: Availability
be: Даступнасць

en: Please, enter cost
be: Калі ласка, увядзіце кошт

en: of each booking resources. Enter only digits.
be: для кожнага тыпу бранявання. Увядзіце толькі лічбы.

en: Su
be: Вс

en: Mo
be: Пн

en: Tu
be: Вт

en: We
be: Ср

en: Th
be: Чт

en: Fr
be: Пт

en: Sa
be: Сб

en: Jan
be: Янв

en: Feb
be: Фев

en: Mar
be: Сакавік

en: Apr
be: Апр

en: May
be: Травень

en: Jun
be: Чэрвень

en: Jul
be: Ліпень

en: Aug
be: Авг

en: Sep
be: Сен

en: Oct
be: Окт

en: Nov
be: Ныючы

en: Dec
be: Дэк

en: time
be: час

en: No days
be: Няма дзён

en: Every
be: Кожны

en: of
be: з

en: Error during deleting from DB booking filters
be: Памылка пры абнаўленні  БД

en: Filter deleted successfully
be: Фільтр выдалены паспяхова

en: Error during updating to DB booking filters
be: Памылка пры абнаўленні  БД

en: Filter saved
be: Фільтр захаваны

en: Date filter
be: Фільтр Дат

en: Add new filter
be: Дадаць новы фільтр

en: Name of filter
be: Імя фільтра

en: Type your %sfilter name%s
be: Увядзіце %sназвание фільтра%s

en: Time or days filter
be: Фільтр для часу ці дзён

en: Days of week
be: Дні тыдня

en: Days of month
be: Дні месяца

en: January
be: Студзень

en: February
be: Люты

en: March
be: Сакавік

en: April
be: Красавік

en: June
be: Чэрвень

en: July
be: Ліпень

en: August
be: Жнівень

en: September
be: Верасень

en: October
be: Кастрычнік

en: November
be: Лістапад

en: December
be: Снежань

en: Years
be: Гады

en: Type your %sstart time%s
be: Увядзіце %sначальное час%s

en: Type your %send time%s
be: Увядзіце %sаремя канчаткі%s

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Edit
be: рэдагаваць

en: Do you really want to delete?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць?

en: Showing cost at tooltip
be: Паказаць кошт у якая сплывае падказцы

en: Cost description
be: Апісанне плацяжоў

en: Type your %scost%s description
be: Увядзіце Ваш надпіс для %sстоимости%s

en: Advanced cost management
be: Пашыраная налада коштаў

en: Aditional cost for
be: Дадатковы кошт для

en: Cost:
be: Кошт:

en: Start Time is invalid, probably by requesting time(s) already booked, or already in the past!
be: Час пачатку некоректно, магчыма гэты час ужо зарэзервавана ці ўжо прайшло.

en: End Time is invalid, probably by requesting time(s) already booked, or already in the past, or less then start time if only 1 day selected.!
be: Час канчатка некоректно. Магчыма час для вылучаных дзён ужо зарэзервавана, ці час канчатка раней чым час пачатку бранявання для 1-го вылучанага дня.

en: Probably by requesting time(s) already booked, or already in the past!
be: Час некоректно, магчыма гэты час ужо зарэзервавана ці ўжо прайшло.

en: Active
be: Актыўна

en: Subject
be: Тэма ліста

en: Use this shortcodes:
be: Выкарыстоўвайце гэтыя пазнакі:

en: %s - inserting name of person, who made booking (field %s requred at form for this bookmark),
be: %s - уставіць імя наведвальніка, які зрабіў браняванне (поле %s требуеться ў форме для гэтай пазнакі),

en: %s - inserting dates of booking,
be: %s - уставіць даты бранявання

en: %s - inserting type of booking resource,
be: %s - уставіць тып бранявання

en: %s - inserting detail person info
be: %s - уставіць дэталёвую інфармацыю пра наведвальніка

en: %s - inserting new line
be: %s - дадаць новы радок

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
be: Зрабіце аплату пры дапамозе Paypal - гэта хутка і бяспечна.

en: Save costs
be: Захаваць кошты

en: Payment description
be: Апісанне плацяжоў

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
be: Увядзіце назву сэрвісу ці чыннік для плацяжоў тут.

en:  Use these shortcodes for customization:
be: Выкарыстоўвайце гэтыя пазнакі для налады

en: %s[bookingname]%s - inserting name of booking resource,
be: %s[bookingname]%s - дадаць назву бранявання,

en: %s[dates]%s - inserting list of reserved dates
be: %s[dates]%s - дадаць спіс забраняваных дат

en: Choose Payment Currency
be: Абярыце валюту плацяжу

en: U.S. Dollars
be: Даляры ЗША

en: Euros
be: Еўра

en: Pounds Sterling
be: Фунты Стэрлінгаў

en: Yen
be: Ены

en: Australian Dollars
be: Аўстралійскія даляры

en: Canadian Dollars
be: Канадскія даляры

en: New Zealand Dollar
be: Новазеландскія даляры

en: Swiss Franc
be: Швейцарскія франкі

en: Hong Kong Dollar
be: Гонгконские даляры

en: Singapore Dollar
be: Сінгапурскія даляры

en: Swedish Krona
be: Швецкая крона

en: Danish Krone
be: Дацкая крона

en: Polish Zloty
be: Польскі злоты

en: Norwegian Krone
be: Нарвежская крона

en: Hungarian Forint
be: Вугорскі форынт

en: Czech Koruna
be: Чэшская крона

en: Israeli Shekel
be: Ізраільскі шекель

en: Mexican Peso
be: Мексіканскі пессо.

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
be: Бразільскі рэал (толькі для бразільскіх карыстачоў)

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
be: Малайзійскі ринггит (толькі для карыстачоў Малайзіі)

en: Philippine Pesos
be: Филипинский пессо

en: Taiwan New Dollars
be: Тайванский новы даляр

en: Thai Baht
be: Тайландскі бат

en: This is the currency for your visitors to make Payments
be: Гэта валюта для Вашых наведвальнікаў для ажыццяўлення плацяжоў

en: PayPal customization
be: Налада Paypal

en: PayPal active
be: Актывацыя Paypal

en: Paypal Email address to receive payments
be: Электронная пошта Paypal для атрымання плацяжоў

en: This is the Paypal Email address where the payments will go
be: Электронная пошта экаунта Paypal, куды будуць ісці плацяжы.

en: Show Reference Text Box
be: Паказаць даведкавае поле для ўводу

en: Reference Text Box Title
be: Дапаможнае тэкставае поле

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your emeil). The visitors will see this text
be: Увядзіце загаловак для дапаможнага поля (напрыклад: Электронная пошта). Наведвальнікі ўбачаць гэты тэкст

en: Return URL from PayPal
be: Спасылка для вяртання з Paypal-а

en: Button types
be: Выгляды кнопкі

en: Time Format
be: Фармат даты

en: Selection of FIXED number of days by ONE mouse click
be: Вылучэнне фиксированого колькасці дзён 1-ім клікам мышкі

en: Selection of DYNAMIC number of days by TWO mouse click
be: Вылучэнне дынамічнай колькасці дзён у 2 зграя мышкі

en: Count of days
be: Лік дзён

en: in %srange to select%s
be: у %sдиапазоне для вылучэння%s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
be: Увядзіце Ваш %sфиксированый дыяпазон дзён для вылучэння%s

en: Start day of range
be: Дзень пачатку дыяпазону

en: Any day of week
be: Любы дзень тыдня

en: Select your start day of range selection at week
be: Абярыце дзень тыдня, які будзе пачаткам вылучэння дыяпазону дат

en: Minimum days count
be: Мінімальная колькасць дзён

en: Type your %sminimum number of days for range selection%s
be: Увядзіце %sминимальное колькасць дзён для вылучэння%s

en: Use fixed time
be: Выкарыстоўваць фиксированое час

en: in range selections
be: у дыяпазоне выбару

en: %sstart booking time%s
be: %sвведите час пачатку бранявання%s

en: Type your %sstart%s time of booking for range selection
be: Увядзіце %sвремя%s браняванні для 1-го дня некалькіх дзён бранявання

en: %send booking time%s
be: %sвремя канчаткі бранявання%s

en: Type your %send%s time of booking for range selection
be: Увядзіце %sвремя%s для апошняга дня з некалькіх дзён бранявання

en: Payment for booking of the %s for days: %s
be: Аплата бранявання %s на наступныя дні:%s

en: Enter your phone
be: Увядзіце ваш тэлефон

en: Appartment #3
be: Апартаменты №3

en: Uncorrect date format
be: Некоректный фармат даты

en: Do you really want to delete this type?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць гэты тып?

en: Deleting...
be: Выдаленне...

en: Saving...
be: Захаванне...

en: Bookings
be: Браняванне

en: Error during updating remarks in BD
be: Памылка пры абнаўленні нататкі ў БД

en: Email to "Admin" after booking at site
be: Электронная ліст для "Адміністратара" пасля бранявання на сайце

en: To
be: Каму

en: %s - inserting detail person info,
be: %s - дадаць падрабязную інфармацыю, пра твар якое зрабіла рэзерв,

en: Email to "Person" after approval of booking
be: Электронная пошта наведвальніку пасля пацверджання брані

en: Type your %semail message for approval booking%s at site
be: Увядзіце тэкст ліста %sдля пацверджанні бранявання%s на сайце

en: Email to "Person" after deny of booking
be: Ліст наведвальніку пасля адмовы брані.

en: Type your %semail message for deny booking%s at site
be: ввдите тэкст ліста для %sотказа браняванні%s на сайце

en: %s - inserting reason of cancel booking
be: %s - уставіць чыннік адмовы

en: Email to "Person" after modification of booking
be: Ліст наведвальніку пасля рэдагавання  брані.

en: Type your %semail message for modification booking%s at site
be: ввдите тэкст ліста пры %sредактировании браняванні%s на сайце

en: Form fields
be: Палі формы

en: Parameters:
be: Параметры:

en: %sUse these shortcode types for inserting fields into form:%s
be: %s Выкарыстоўвайце гэтыя пазнакі для дадання палёў у форму:%s

en: %s - calendar
be: %s - каляндар

en: %s - text field.
be: %s - тэкставае поле

en: Example: %sJohn%s
be: Прыклад: %s Іван%s

en: %s - start time field.
be: %s - поле для ўводу часу старту бранявання.

en: Example: %s. If you have already predefined times, you can also use this shortcode: %s
be: Прыклад: %s. Калі Вы жадаеце задаць строга пэўны час, Вы можаце выкарыстоўваць гэта: %s

en: %s - end time field.
be: %s - поле для ўводу часу канчатка бранявання.

en: If you have already predefined times (start and end time), use this code: %s
be:  Калі Вы жадаеце задаць строга пэўны час, Вы можаце выкарыстоўваць гэта: %s

en: %s - duration time field.
be: %s - поле для ўводу працягласці часу бранявання.

en: If you set already start time, you can set duration of time using this shortcode: %s. You do not requre endtime.
be: Калі Вы ўжо ўсталявалі пачатковы час, Вы можаце ўсталяваць працягласць для рэзерву выкарыстоўваючы гэты код: %s. Вы не павінны ўсталёўваць час канчатка ў дадзеным выпадку.

en: %s - additional time field (as an additional property). Do not apply to the dividing day into sections.
be: %s - дадатковае поле часу. Не ўплывае на дзяленне дня бранявання на часткі.

en: Example: %s
be: Прыклад: %s

en: %s - select field,
be: %s - поле з выпадальным спісам

en: %s - checkbox field,
be: %s - поле з пазнакай

en: %s - textarea field,
be: %s - тэкставае поле

en: %s - submit button,
be: %s - кнопка для адпраўкі

en: Example: %sSend%s
be: Прыклад: %sОтправить%s

en: %s - inserting new line,
be: %s - дадаць новы радок

en: use any other HTML tags (carefully).
be: выкарыстоўвайце любыя іншыя HTML тэгі акуратна.

en: Reset to default form
be: Абнавіць да значэння па змаўчанні

en: Use these shortcodes for customization:
be: Выкарыстоўвайце гэтыя пазнакі для налады

en: %s - inserting data from fields of booking form,
be: %s - даданне палёў з дадзенымі формы бранявання,

en: Reset to default form content
be: Абнавіць да значэння па змаўчанні

en: Number of visitors
be: Лік наведвальнікаў

en: Saved
be: Захавана

en: Error during editing BD
be: Памылка пры рэдагаванні БД

en: Error during deleting from BD
be: Памылка пры выдаленні з БД
